Szerző Téma: Lámás deszkát visel a babám....  (Megtekintve 14253 alkalommal)

nibbana

• Vendég
Re:Lámás deszkát visel a babám....
« Válasz #75 Dátum: 2012. Szeptember 14. - 07:16:26 »
Nem én támadtam meg a hitét.Ő azt állitotta,h a Dalai láma kijelentette,h M.országon van a szivcsakra.Én pedig emlékeztem erre a videóra,amiben a láma az ellenkezőjét állitja.Ő kiváncsi lett rá,nem akarta elhinni,kérte h mutassam meg a videót,igy megmutattam neki.Ennyi.Nekem egyébként semmilyen véleményem nincs a dologról.Nem foglalkozom már csakrákkal.Metta:)

hajovonta

• Szakridágámi
  • **
    • Profil megtekintése
    • hajovonta weboldal
« Válasz #76 Dátum: 2012. Szeptember 14. - 07:21:30 »
Nem én támadtam meg a hitét.Ő azt állitotta,h a Dalai láma kijelentette,h M.országon van a szivcsakra.Én pedig emlékeztem erre a videóra,amiben a láma az ellenkezőjét állitja.Ő kiváncsi lett rá,nem akarta elhinni,kérte h mutassam meg a videót,igy megmutattam neki.Ennyi.Nekem egyébként semmilyen véleményem nincs a dologról.Nem foglalkozom már csakrákkal.Metta:)

Értem. Akkor tényleg nem tehettél semmit :) De ettől még lehettél kedves, és a szenvedését nem fokoztad szükségtelenül. Egyébként nekem is vannak ilyen ismerőseim, akik a Dalai Lámának tulajdonítják ezt a Föld szívcsakrája dolgot. Állítólag Dobogókőn van egyébként.  :D
"Hogyan tanítanak meg valakit arra, hogy halkan olvasson magában? Honnan tudjuk, hogy képes rá? Honnan tudja ő maga, hogy azt teszi, amit követelnek tőle?"
(Ludwig Wittgenstein)

A veszekedés nem vita.

A Nikk

• Vendég
« Válasz #77 Dátum: 2012. Szeptember 18. - 20:23:16 »
A Föld nevű bolygó számos etnikumának voltak és vannak elméletei arról, hogy nekik valami módon központi szerepük van a Világegyetem működésében. Egészen elszállt elméleteket hallok néha egyébként nemritkán egyetemi végzettségű emberektől. És hisznek benne és lángol a tekintetük, amikor mondják.

hajovonta

• Szakridágámi
  • **
    • Profil megtekintése
    • hajovonta weboldal
« Válasz #78 Dátum: 2012. Szeptember 19. - 06:53:27 »
A Föld nevű bolygó számos etnikumának voltak és vannak elméletei arról, hogy nekik valami módon központi szerepük van a Világegyetem működésében. Egészen elszállt elméleteket hallok néha egyébként nemritkán egyetemi végzettségű emberektől. És hisznek benne és lángol a tekintetük, amikor mondják.

Lásd: nemzeti egó és nemzeti karma.
"Hogyan tanítanak meg valakit arra, hogy halkan olvasson magában? Honnan tudjuk, hogy képes rá? Honnan tudja ő maga, hogy azt teszi, amit követelnek tőle?"
(Ludwig Wittgenstein)

A veszekedés nem vita.