Szerző Téma: növények - szexualitás  (Megtekintve 1102 alkalommal)

Geo

• Érdeklődő
  • *
    • Profil megtekintése
növények - szexualitás
« Dátum: 2015. Január 17. - 17:05:41 »
észrevettük hogy reagálnak a szexuális energiákra a növények? mert én úgy érzem rám csillapító hatással vannak... olyan mintha kiszívnák belőlem ezt az energiát ami késztet (majdnem gondolatszintig). hasonló tapasztalat? én az ágyam mellett tartok 3 szobanövényt, s ha fellép nálam a gyengeség nem vesz erőt rajtam, mert látom a növények hogy reagálják le, s velem együtt dolgoznak. hasonló tapasztalat? neten nem találtam ilyen információt. mintha a növények értenék meg legjobban a mámort... egyébként tudtommal azok reinkarnálódnak pl. fa testbe akik a szexualitással nagyon el vannak foglalva.. érdekes kapcsolat... ráadásul én emeleten lakom s nagyon kevés földelési lehetőség van ügye alapjárat mert messze van a talaj... a növények segítenek ebben... egyébként van egy mantra szó is amit ajánlok LAM... nézzünk utána ha probléma. egyébként vettem ue. problémára gyógyteát, az nem volt sikerélmény. még érdekességképpen megemlítem hogy amikor a vágy fellép a növények mintha rám csatlakoznának s elkezdenek hirtelen illatot produkálni... s még csak nem is virágokat tartok hanem ilyen fás füves dolgokat. vélemény? így könnyebb a cölibátus jelleg nekem. fogadni nem fogadtam meg de célom mindennemű önmegtartóztatás... remélem másoknak is segítség volt írásom: Namaste

Geo

• Érdeklődő
  • *
    • Profil megtekintése
Re:növények - szexualitás
« Válasz #1 Dátum: 2015. Január 24. - 18:17:01 »
még egy apróság igen érdekesen reagálnak a túloldali energiákra a növények... elkezdenek illatot kibocsáltani én így vettem észre. arról is hallottam hogy vannak olyan virágok melyek a transzcendens energiáira hirtelen elkezdenek több bimbót gyártani, máshogy fejlődnek. érdekességképpen.