Szerző Téma: Binaurális ütem?  (Megtekintve 7332 alkalommal)

kiroru

• Srótápanna
  • **
    • Profil megtekintése
Re:Binaurális ütem?
« Válasz #15 Dátum: 2011. Február 14. - 16:15:32 »

Azokról a hangmintákról nem is beszélve, amelyek  állitólag orgazmust váltanak ki. Ezen hanganyagok hatását messze felülmúlják a neten található "playboy cicababák" látványa (legalábbis bennem).

Persze, persze........... Csakhogy az csak messze eltaszít a megszabadulástól. Holott bizonyára neked is van valami célod a buddhizmussal, ugye jól gondolom? Én is rájöttem már, hogy cukik a tibeti szerzetesek, de csak eltávolodtam a Nirvána bejáratától, amikor úgy néztem a monitort, hogy már fájt a szemem.  ;D 

Nemrég "volt szerencsém" kipróbálni az I Doser jó néhány hangmintáját.
Eredmény? A nagy büdös semmi!
Ez a baromság is  tipikus esete a manapság elburjánzó "nesze semmi, fogd meg jól" internetes átveréseknek.

Érdekes, nálam több dolgot is produkált. A szédüléstől elkezdve addig az érzésig, hogy a föld alá nyomtak. Mint írtam, nagyon kevés dolog működött, de én testenkívüli élményt szerettem volna csak. Ez az egész úgy működik, hogy vannak olyan emberek, akiknek fogékonyabb az agyuk ilyesmikre, érzékenyebbek, stb. Ha megnézitek, az I Doser tele van drogos hülyeségekkel, na most ha egy drogos úgy hallgatja ezeket a hangokat, hogy teljesen beleéli magát, akkor nagyon sok esélye van arra, hogy placebo hatást él át. Többségüknél ez működik, az biztos.
Valamint mi is képesek vagyunk placebo hatásra ezekkel a hangokkal, de a drogosok jobban.
Az orgasm hangfájlt én is meghallgattam, puszta kíváncsiságból, mert nem ezért kellett a program, hanem testenkívüliség céljából. Itt is meg tudom cáfolni azt, hogy semmire sem jó ez a program, mert nekem elég furcsa érzéseim támadtak tőle. Először semmi, aztán egy ismerős érzés jött, aztán furcsa érzéseket éreztem, amiket anélkül a hang nélkül még azelőtt soha, ebből kicsit később már fájdalom lett. Pár perc múlva szédülni kezdtem, egy őrület volt, de már nem hallgatok ilyeneket szerencsére. :)

A Nikk

• Vendég
« Válasz #16 Dátum: 2011. Február 16. - 16:11:31 »

bzsolti

• Érdeklődő
  • *
    • Profil megtekintése
« Válasz #17 Dátum: 2011. Február 16. - 17:35:40 »
Engem kigyomláltak!
Nem látom bölcsességgel kitömött hozzászólásomat.

tragacs

• Srótápanna
  • **
    • Profil megtekintése
« Válasz #18 Dátum: 2011. Február 22. - 04:55:07 »
Van egy emlékem, tinédzser voltam.... valaki átkapcsolta a tévét és Ludwig van Beethoven Egmont nyitányát játszották.... az úgy beütött... egyfajta extatikus önkívületbe kerültem.

Beethowen az tiszta zene. A HemySync az nem. Az csak agyon keresztüli tudatmódosító. Jobb kihagyni. A meditáció az nem az agyon keresztül hat. Annál még egy korsó sör is jobb, főként ha egy társaság nyitottan és boldogan együtt van. Az összetartozás élmény. De ez az agyvakarászó zene nogood! Ki tudja amúgy is mit okoz pontosan? Házilag le se lehet ellenőrizni.

tragacs

• Srótápanna
  • **
    • Profil megtekintése
« Válasz #19 Dátum: 2011. Február 22. - 04:56:42 »
Nincs olyan tudatmódosító szer, ami elintézi, hogy abba hagyjuk a sóvárgást, az elégedetlenséget, a ragaszkodást és ami megszünteti a nem-tudást, és ily módon megszünteti a szenvedést. Egyáltalán a buddhizmus közelében emlegetni az ilyesmit az a buddhizmus nem értése, vagy én nem értem persze.   

Jaja. :)

A Nikk

• Vendég
« Válasz #20 Dátum: 2011. Február 22. - 21:51:19 »

tragacs,
jó, tiszta anyag, ahogy a díler mondja. Ma tudatmódosítottam 1 kicsit, Szegedi Kortárs Balett Beethoven IX szimfónia uniszónó.... pezsgő is volt a recepción, hogy a tudatmódosítást elmélyítse... nem volt rossz.

tragacs

• Srótápanna
  • **
    • Profil megtekintése
« Válasz #21 Dátum: 2011. Február 23. - 00:24:40 »
tragacs,
jó, tiszta anyag, ahogy a díler mondja. Ma tudatmódosítottam 1 kicsit, Szegedi Kortárs Balett Beethoven IX szimfónia uniszónó.... pezsgő is volt a recepción, hogy a tudatmódosítást elmélyítse... nem volt rossz.

:) A jó díler ingyen adja és a függőségből kivezet. :) Az árát senki se kéri csak magunknak fizetjük. :)

:) Ja?! ...és pezsgő tényleg csak az előtérben van. :)
« Utoljára szerkesztve: 2011. Február 23. - 00:34:34 írta tragacs »

A Nikk

• Vendég
« Válasz #22 Dátum: 2011. Február 23. - 08:13:51 »
ingyen vót.... D...