Szerző Téma: Hozzászólások áthelyezése  (Megtekintve 2136 alkalommal)

A Nikk

• Vendég
Hozzászólások áthelyezése
« Dátum: 2010. Szeptember 13. - 09:30:26 »
Helló, szerintem innen:
http://buddhistaforum.hu/index.php/topic,16.0.html
az utolsó féltucat vagy több hozzászólást át lehetne tenni a mi a meditáció? topikba, mert inkább oda illik, már ha technikailag lehetséges.
üdv

roni

• Adminisztrátor
  • Bódhiszattva
    • Profil megtekintése
    • BuddhaPest
Re:Hozzászólások áthelyezése
« Válasz #1 Dátum: 2010. November 25. - 13:32:33 »
Astussal átraktuk a "betegségek és a vipasszaná" témában keletkezett hozzászólás-cunamit a Betegségek topikba (Hétköznapok fórum). Így visszaolvasva elég kevéssé informatív, én csak pár posztot tartanék meg, amikből egy kívülálló is némi képet kapna a vita tárgyáról. Mit gondoltok?

Semleges

• Szakridágámi
  • **
    • Profil megtekintése
« Válasz #2 Dátum: 2010. November 25. - 14:09:16 »
Így visszaolvasva elég kevéssé informatív, én csak pár posztot tartanék meg, amikből egy kívülálló is némi képet kapna a vita tárgyáról. Mit gondoltok?

Szerintem nyugodtan gyomlálhattok, de plumbeus-t érdemes lenne megkérdezni, mivel ő írta a legtöbb hozzászólást.

plumbeus

• Anágámi
  • **
    • Profil megtekintése
« Válasz #3 Dátum: 2010. November 27. - 13:48:03 »
Szerintem tekintsünk el a frappáns válaszomtól. Levegőt nem kapok azóta se, hogy miket lehet egyáltalán összefüggésbe hozni Buddhával, hogy miket lehet publikálni, mert még ha...akkor sem illik az ilyesmről egyáltalán beszélni könyörgöm. Nem tudok mit mondani én kérek elnézést.
Ha esetleg a potencia problémákra is jó és a frigiditásra is remélem olyat nem fogok olvasni...mert ahhoz is kb ennyi türelmem lenne.